See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro ICT vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému budou dodávky vybraného standardního kancelářského ICT vybavení blíže specifikovaného ve výzvě k podání nabídek a souvisejících dokumentech.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Notebooky 2025
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka standardního kancelářského ICT zařízení - notebooků pro Masarykovu univerzitu. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen ve Výzvě k podání nabídek a souvisejících dokumentech.
Interne Kennung: MU-ZAK/105440/2025/2727845/RMU
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: IT vybavení RECETOX
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka IT vybavení pro RECETOX. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen ve Výzvě k podání nabídek a souvisejících dokumentech.
Interne Kennung: MU-ZAK/131791/2025/2754888/RMU
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0002
Titel: PC a monitory 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávání PC a monitorů. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen ve Výzvě k podání nabídek a souvisejících dokumentech.
Interne Kennung: MU-ZAK/123484/2025/2746420/RMU