497967-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Elektronische Ausstattung – Digitalna platforma pametno Velenje mobilnost – vzpostavitev sistema za usmerjanje prometa in ANPR v garažnih hišah
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalna platforma pametno Velenje mobilnost – vzpostavitev sistema za usmerjanje prometa in ANPR v garažnih hišah
Beschreibung: Predmet javnega naročila je: Digitalna platforma pametno Velenje mobilnost – vzpostavitev sistema za usmerjanje prometa in ANPR v garažnih hišah Specifikacija naročila je v prilogi razpisne dokumentacije. Rok za izvedbo vseh pogodbenih obveznost je 90 dni od podpisa pogodbe. Pri tem je rok za dobavo in montažo: • digitalne opreme za parkirišča 60 dni od podpisa pogodbe (zavihki Parkirišče Avt. Postaja, Parkirišče ZD, Parkirišče Mercator v obrazcu 10 Tehnične specifikacije naročila) • dobavo in montažo usmerjevalnih tabel 90 dni od podpisa pogodbe (zavihki L1 Picadily GO Dela, L2 Šaleška GO dela, L3 rdeča dvorana GO dela, L4,5 Tomšičeva GO dela, L1Picadilly TEH dela, L2 Šaleška TEH dela, L3 Rdeča dvorana TEH dela L4,5 Tomšičeva TEH dela v obrazcu 10 Tehnične specifikacije naročila).
Interne Kennung: JN-76539
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 510286
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten