2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów służbowych Policji woj. małopolskiego
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części zamiennych dla pojazdów służbowych Policji woj. małopolskiego w podziale na zadania: a) Zadanie nr 1 – Dostawa części zamiennych do pojazdów marki KIA, HYUNDAI b) Zadanie nr 2 – Dostawa części zamiennych do pojazdów marki SKODA, VW, MAN c) Zadanie 3 – Dostawa części zamiennych do pojazdów marki TOYOTA d) Zadanie 4 – Dostawa części zamiennych do pojazdów marki MERCEDES, BMW 2) Szczegółowe określenie asortymentu i ilości zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. Załącznik ten jest jednocześnie formularzem cenowym. 3) Wymagania związane z zamawianymi częściami zostały określone w załączniku nr 5 do SWZ. 4) Miejscem dostaw są magazyny Zamawiającego zlokalizowane w: a) Krakowie przy ul. Konarskiego 43, b) Nowym Sącz przy ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich 5, c) Tarnowie przy ul. Jastruna 4. d) Krakowie przy ul. Mogilskiej 109 5) Zamawiający dopuszcza możliwości dostaw kurierem z zastrzeżeniem, że każdorazowo Zamawiający będzie miał możliwość weryfikacji dostawy ze złożonym zamówieniem przed potwierdzeniem odbioru przesyłki od kuriera. W przypadku stwierdzenia zastrzeżeń towar nie zostanie odebrany.
Interne Kennung: ZP.100.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów marki KIA, HYUNDAI
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części zamiennych dla pojazdów służbowych Policji woj. małopolskiego w podziale na zadania: Zadanie nr 1 – Dostawa części zamiennych do pojazdów marki KIA, HYUNDAI 2) Szczegółowe określenie asortymentu i ilości zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. Załącznik ten jest jednocześnie formularzem cenowym. 3) Wymagania związane z zamawianymi częściami zostały określone w załączniku nr 5 do SWZ. 4) Miejscem dostaw są magazyny Zamawiającego zlokalizowane w: a) Krakowie przy ul. Konarskiego 43, b) Nowym Sącz przy ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich 5, c) Tarnowie przy ul. Jastruna 4. d) Krakowie przy ul. Mogilskiej 109 5) Zamawiający dopuszcza możliwości dostaw kurierem z zastrzeżeniem, że każdorazowo Zamawiający będzie miał możliwość weryfikacji dostawy ze złożonym zamówieniem przed potwierdzeniem odbioru przesyłki od kuriera. W przypadku stwierdzenia zastrzeżeń towar nie zostanie odebrany.
Interne Kennung: Zadanie 1 - Dostawa części zamiennych do pojazdów marki KIA, HYUNDAI
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów marki SKODA, VW, MAN
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części zamiennych dla pojazdów służbowych Policji woj. małopolskiego w podziale na zadania: Zadanie nr 2 – Dostawa części zamiennych do pojazdów marki SKODA, VW, MAN 2) Szczegółowe określenie asortymentu i ilości zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. Załącznik ten jest jednocześnie formularzem cenowym. 3) Wymagania związane z zamawianymi częściami zostały określone w załączniku nr 5 do SWZ. 4) Miejscem dostaw są magazyny Zamawiającego zlokalizowane w: a) Krakowie przy ul. Konarskiego 43, b) Nowym Sącz przy ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich 5, c) Tarnowie przy ul. Jastruna 4. d) Krakowie przy ul. Mogilskiej 109 5) Zamawiający dopuszcza możliwości dostaw kurierem z zastrzeżeniem, że każdorazowo Zamawiający będzie miał możliwość weryfikacji dostawy ze złożonym zamówieniem przed potwierdzeniem odbioru przesyłki od kuriera. W przypadku stwierdzenia zastrzeżeń towar nie zostanie odebrany.
Interne Kennung: Zadanie 2 - Dostawa części zamiennych do pojazdów marki SKODA, VW, MAN
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów marki TOYOTA
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części zamiennych dla pojazdów służbowych Policji woj. małopolskiego w podziale na zadania: Zadanie nr 3 – Dostawa części zamiennych do pojazdów marki TOYOTA 2) Szczegółowe określenie asortymentu i ilości zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. Załącznik ten jest jednocześnie formularzem cenowym. 3) Wymagania związane z zamawianymi częściami zostały określone w załączniku nr 5 do SWZ. 4) Miejscem dostaw są magazyny Zamawiającego zlokalizowane w: a) Krakowie przy ul. Konarskiego 43, b) Nowym Sącz przy ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich 5, c) Tarnowie przy ul. Jastruna 4. d) Krakowie przy ul. Mogilskiej 109 5) Zamawiający dopuszcza możliwości dostaw kurierem z zastrzeżeniem, że każdorazowo Zamawiający będzie miał możliwość weryfikacji dostawy ze złożonym zamówieniem przed potwierdzeniem odbioru przesyłki od kuriera. W przypadku stwierdzenia zastrzeżeń towar nie zostanie odebrany.
Interne Kennung: Zadanie 3 - Dostawa części zamiennych do pojazdów marki TOYOTA
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów marki MERCEDES, BMW
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części zamiennych dla pojazdów służbowych Policji woj. małopolskiego w podziale na zadania: Zadanie nr 4 – Dostawa części zamiennych do pojazdów marki MERCEDES, BMW 2) Szczegółowe określenie asortymentu i ilości zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. Załącznik ten jest jednocześnie formularzem cenowym. 3) Wymagania związane z zamawianymi częściami zostały określone w załączniku nr 5 do SWZ. 4) Miejscem dostaw są magazyny Zamawiającego zlokalizowane w: a) Krakowie przy ul. Konarskiego 43, b) Nowym Sącz przy ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich 5, c) Tarnowie przy ul. Jastruna 4. d) Krakowie przy ul. Mogilskiej 109 5) Zamawiający dopuszcza możliwości dostaw kurierem z zastrzeżeniem, że każdorazowo Zamawiający będzie miał możliwość weryfikacji dostawy ze złożonym zamówieniem przed potwierdzeniem odbioru przesyłki od kuriera. W przypadku stwierdzenia zastrzeżeń towar nie zostanie odebrany.
Interne Kennung: Zadanie 4 - Dostawa części zamiennych do pojazdów marki MERCEDES, BMW