2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst handelsgebruikelijke verpakkingsmaterialen
Beschreibung: Het Ministerie van Defensie maakt voor haar dagelijkse bedrijfsvoering gebruik van diverse handelsgebruikelijke verpakkingsmaterialen. Deze verpakkingsmiddelen worden toegepast voor het verpakken, beschermen, opslaan en transporteren van goederen binnen het Ministerie van Defensie.Om te voorzien in de structurele behoefte aan deze verpakkingsmaterialen wenst de Aanbestedende dienst een raamovereenkomst te sluiten met één leverancier. Binnen deze raamovereenkomst kunnen verschillende onderdelen van het Ministerie van Defensie gedurende de looptijd van de raamovereenkomst verpakkingsmaterialen afroepen. Met deze aanbesteding beoogt de Aanbestedende dienst te komen tot een efficiënte en eenduidige wijze van inkoop van handelsgebruikelijke verpakkingsmaterialen, waarbij standaardisatie, leveringszekerheid en administratieve eenvoud worden bevorderd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44617000 Kästen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18937100 Verpackungsbeutel, 30192800 Selbstklebende Etiketten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsdocumenten.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44617000 Boxes
Additional classification (cpv): 18937100 Goods-packing bags, 30192800 Self-adhesive labels
5. Lot
Lot: LOT-0000