2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa platformy AI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Dostawa Systemu, będącego zintegrowanym rozwiązaniem sprzętowo-programowym wykorzystującym sztuczną inteligencję, 2. Wdrożenie dostarczonego Systemu 3. Wytworzenie Dokumentacji powykonawczej 4. Przeprowadzenie przez Wykonawcę technicznego warsztatu powdrożeniowego 5. Udzielenie gwarancji 6. Świadczenie Asysty Technicznej Wykonawcy w ilości 3 000 Roboczogodzin
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa platformy AI
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 48820000 Servers, 48000000 Software package and information systems, 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001