2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkvoorbereider WOZ niet-woningen - cluster DV
Beschreibung: Jij verzorgt de objecafbakening van de bedrijfs- en maatschappelijk gebonden vastgoedobjecten die onze stad zo uniek maken. Als werkvoorbereider niet-woningen maak je de meest indrukwekkende projecten van dichtbij mee. Dankzij jouw inzet lukt het ons als gemeente om te voldoen aan de wettelijke regels.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000