2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego do stacji sprężania gazu do postaci CNG przez okres 24 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest całodobowa dostawa gazu ziemnego (paliwa gazowego) wysokometanowego (grupa E) wraz z zapewnieniem usługi dystrybucji paliwa gazowego przez operatora systemu do punktu poboru gazu (punktu odbiorczego), który stanowi stacja sprężania gazu zlokalizowana w Piasecznie przy ul. Technicznej 6 przez okres 24 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy. 2. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia standardów jakości dostarczanego gazu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, a także zapewnić ciągłość dostaw bez jakichkolwiek przerw w dostawach z wyjątkiem przypadków wymienionych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne, Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRIESD), Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Przesyłowej (IRIESP), a także posiadać rezerwę gwarantującą ciągłość dostaw. 3. Własność paliwa gazowego przechodzi na Zamawiającego po dokonaniu pomiaru na wyjściu z gazomierza. 4. Szacowane zapotrzebowanie Zamawiającego wynosi 380 000 m3 w całym okresie 24 miesięcy. Wskazane zapotrzebowanie stanowi prognozę i może odbiegać od faktycznego zapotrzebowania w poszczególnych miesiącach oraz w całym okresie 24 miesięcy, z zastrzeżeniem, że faktyczne zapotrzebowanie w całym okresie 24 miesięcy wyniesie co najmniej 190 000 m3.
Interne Kennung: 4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego do stacji sprężania gazu do postaci CNG przez okres 24 miesięcy
Interne Kennung: 04/2026
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 4/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Additional classification (cpv): 65210000 Gas distribution
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 04/2026