2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 8 ks transformátorů, 63 MVA, 110±8x2%/22/(6,3) kV
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 8 ks transformátorů, a to pro předpokládané následující investiční akce zadavatele: • Datacentrum ČRA 22 MW - Nové transformátory 2x 63 MVA v TR ZBRASLAV (dodávka nového transformátoru T101, 63 MVA, 110/22/(6, 3) kV), SPP prvek zadavatele: G-120543; • Datacentrum ČRA 22 MW - Nové transformátory 2x 63 MVA v TR ZBRASLAV (dodávka nového transformátoru T102, 63 MVA, 110/22/(6, 3) kV), SPP prvek zadavatele: G-120543; • Posílení transformace TR 110/22 kV Praha – ČERNÝ MOST (dodávka nového transformátoru T101, 63 MVA, 110/22/(6, 3) kV), SPP prvek zadavatele: G-120581; • TR 110/22 kV VÝCHOD – rekonstrukce (dodávka nového transformátoru T101, 63 MVA, 110/22/(6, 3) kV), SPP prvek zadavatele: G-120471; • TR 110/22 kV VÝCHOD – rekonstrukce (dodávka nového transformátoru T102, 63 MVA, 110/22/(6, 3) kV), SPP prvek zadavatele: G-120471; • Obnova TR 110/22 kV JINONICE (dodávka nového transformátoru T101, 63 MVA, 110/22/(6, 3) kV), SPP prvek zadavatele: G-120381; • Obnova TR 110/22 kV JINONICE (dodávka nového transformátoru T102, 63 MVA, 110/22/(6, 3) kV), SPP prvek zadavatele: G-120381; • Obnova TR 110/22 kV JINONICE (dodávka nového transformátoru T103, 63 MVA, 110/22/(6, 3) kV), SPP prvek zadavatele: G-120381. Bližší specifikace v ZD.
Interne Kennung: Dodávka 8 ks transformátorů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45317200 Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001