See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kunsttransport en Arthandling
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één aanbieder voor het uitvoeren van de opdracht. De omvang van de opdracht is € 350.000,00. De maximale waarde van de opdracht is € 450.000,00.
Interne Kennung: 201865002.018.041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste, 92521100 Museumsausstellungen, 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Kunsttransport & Arthandling
Beschreibung: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, de FMHaaglanden is op zoek naar één aanbieder voor het vervoer van Kunst en Arthandling. De omvang van de Raamovereenkomst is € 350.000,00. De maximale waarde van de Raamovereenkomst is €450.000,00
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste, 92521000 Dienstleistungen von Museen, 98392000 Umzugsdienste