2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów z rur preizolowanych 2xDn400 (2xDz406,4/630 mm) przy ul. św. św. Cyryla i Metodego w Szczecinie – Etap II
Beschreibung: 2.1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn zm. - „PZP”). 2.2. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 2.3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3-4 PZP. Stosowanie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.4. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 2.5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 2.6. Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 PZP. 2.7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 PZP. 2.8. Zamawiający nie żąda przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych, z zastrzeżeniem art. 101 ust. 5 i 6 PZP. Ewentualne przedmiotowe środki dowodowe składane w związku z art. 101 ust. 5 i 6 PZP Wykonawca składa wraz z ofertą. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w niniejszym punkcie lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia, z zastrzeżeniem art. 107 ust. 3 PZP.
Interne Kennung: 05/UNIA4/SEC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45236000 Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę osiedlowej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów, przyłącza ciepłowniczego oraz komory C10 przy ul. św. św. Cyryla i Metodego w Szczecinie. W ramach inwestycji przewiduje się demontaż istniejących kanałów żelbetowych i budowę osiedlowej sieci ciepłowniczej z rur preizolowanych w izolacji serii 2. Istniejącą komorę ciepłowniczą nr C10 przewidziano do renowacji. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z dostarczoną przez Zamawiającego Dokumentacją Projektową. Po stronie Wykonawcy jest zabezpieczenie niezbędnych materiałów, urządzeń i zasobów do wykonania zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składają się: (1) Dokumentacja Projektowa (projekt techniczny); (2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się i przyjąć do stosowania obowiązujące u Zamawiającego zasady wyrażone w następujących dokumentach (stanowiących załączniki do SWZ): Kodeks Dostawcy E.ON; Wytyczne Środowiskowe dla Dostawców towarów i usług; Ogólne Warunków Wykonania i Odbioru Robót na rzecz SEC Sp. z o.o.; Klauza informacyjna; oraz oświadczenie BHP, które wpływa na wysokość kar za poszczególne wykroczenia. UWAGA: W trakcie realizacji zamówienia należy ograniczyć wyłączenia dystrybucji ciepła do odbiorców do niezbędnego minimum. Dopuszczalne wyłączenia, ich ilość i okres trwania określa Wzór Umowy – Załącznik nr 9 do SWZ. Dokładny termin przerw w dostawie ciepła należy uzgodnić z Zamawiającym co najmniej 9 dni przed planowanym wyłączeniem dostaw ciepła do odbiorców. W żadnym przypadku Zamawiający nie wyraża zgody na wyłączanie dostaw ciepła do odbiorców od dnia 1 grudnia 2026 r. do 10 maja 2027 r. oraz po 30 września 2027 roku.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 05/UNIA4/SEC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45112000 Excavating and earthmoving work, 45231100 General construction work for pipelines, 45232000 Ancillary works for pipelines and cables, 45236000 Flatwork
5. Lot
Lot: LOT-0001