2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectieprocedure lokale jeugdhulp Gemeente Voorne aan Zee (SAS-procedure)
Beschreibung: Het onderwerp van deze aanbesteding is lokale jeugdhulp. Gezien hierin verschillende soorten jeugdhulp benodigd zijn, biedt de gemeente Voorne aan Zee aanbieders de mogelijkheid om aan te geven op welke producten de diensten worden aangeboden. Binnen deze aanbesteding kan op de volgende percelen worden ingeschreven: - Perceel 1: Individuele begeleiding jeugd - Perceel 2: Behandeling jeugd chronische beperking - Perceel 3: Groepsbegeleiding jeugd - Perceel 4: Arbeidsmatige dagbesteding 16+ - Perceel 5: Kortdurend verblijf jeugd - Perceel 6: Persoonlijke verzorging jeugd Er is ruimte om aan te geven wat de expertise is van de aanbieder binnen de percelen. Het leveren van zorg aan alle jeugdigen die lokaal kunnen worden geholpen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure betreft een budgetmethode. De prijs is vastgesteld door de gemeente. De inschrijvers krijgen de opdracht gegund op basis van het plan dat zij indienen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Individuele begeleiding
Beschreibung: Binnen dit perceel wordt individuele begeleiding geleverd in verschillende zorgzwaartepakketten.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Los: LOT-0002
Titel: Behandeling jeugd chronische beperking
Beschreibung: Binnen dit perceel wordt Behandeling jeugd chronische beperking op grond van de Jeugdwet geleverd.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Groepsbegeleiding jeugd
Beschreibung: Binnen dit perceel kan Groepsbegeleiding jeugd worden geleverd op grond van de Jeugdwet.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Arbeidsmatige dagbesteding 16+
Beschreibung: Het leveren van arbeidsmatige dagbesteding op grond van de Jeugdwet.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Kortdurend verblijf jeugd
Beschreibung: Het organiseren van Kortdurend verblijf jeugd.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Persoonlijke verzorging
Beschreibung: Het bieden van persoonlijke verzorging op grond van de Jeugdwet.
Interne Kennung: 6
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Individuele begeleiding
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 85310000 Social work services
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Groepsbegeleiding jeugd
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Arbeidsmatige dagbesteding 16+
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Kortdurend verblijf jeugd
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Persoonlijke verzorging
Internal identifier: 6