498169-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – ZAKUP I DOSTAWY LEKÓW I MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH W 2026 ROKU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP I DOSTAWY LEKÓW I MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH W 2026 ROKU
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawy medycznych środków materiałowych, indywidualny pakiet medyczny wkład, doposażenie toreb medycznych i plecaków w materiałowe środki medyczne w 2026 roku, z transportem i rozładunkiem do magazynu Zamawiającego dla 21 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Elblągu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelMedyczne środki materiałowe, materiały medyczne, indywidualny pakiet medyczny wkład, doposażenie toreb medycznych i plecaków w materiałowe środki medyczne
BeschreibungCzęść zamówienia nr 1 –Medyczne środki materiałowe, materiały medyczne, indywidualny pakiet medyczny wkład, doposażenie toreb medycznych i plecaków w materiałowe środki medyczne zgodne z: a. Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 r. poz. 1620), b. Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wykazu produktów leczniczych, które mogą być doraźnie dostarczane w związku z udzielanym świadczeniem zdrowotnych oraz wykazu produktów leczniczych wchodzących w skład zestawów przeciwwstrząsowych, ratujących życie (Dz. U. 2020 poz. 1772), c. Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 grudnia 2019 r. r. w sprawie medycznych czynności ratunkowych i świadczeń zdrowotnych innych niż medyczne czynności ratunkowe, które mogą być udzielane przez ratownika medycznego (Dz. U. 2023 poz. 1180), z póź. zmianami d. Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 28 lutego 2017 r. w sprawie rodzaju i zakresu świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych udzielanych przez pielęgniarkę albo położną samodzielnie bez zlecenia lekarza (Dz. U. 2017 poz. 497), e. Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi dla Indywidualny Pakiet Medyczny wkład oraz Plecak Ratownika Sanitariusza asortyment stanowiącego załącznik nr 1a do Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ) . f. Rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 22 września 2022 r. w sprawie wykazu produktów leczniczych oznaczonych symbolem OTC oraz wyrobów medycznych, wyposażenia wyrobów medycznych, systemów i zestawów zabiegowych wydanych bezpłatnie (Dz. U 2022 poz. 2099). Szczegółowe zestawienie asortymentu wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1b do Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ). W odniesieniu do asortymentów stanowiących komponenty Indywidualnego Pakietu Medycznego oraz Plecaka Ratownika Sanitariusza, określonych w załączniku nr 1a do OPZ, Zamawiający wymaga by spełniały one wymagania odpowiednio do wskazanych Wymagań Eksploatacyjno-Technicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Zamawiający informuje, że jeśli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to, że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelZakup produktów leczniczych
BeschreibungCzęść zamówienia nr 2 –zakup produktów leczniczych, zgodnie z: a. Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie wykazu produktów leczniczych, które mogą być doraźnie dostarczane w związku z udzielanym świadczeniem zdrowotnym oraz wykazu produktów leczniczych wchodzących w skład zestawów przeciwwstrząsowych, ratujących życie (Dz. U. 2020 poz. 1772), b. Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 grudnia 2019 r. w sprawie medycznych czynności ratunkowych i świadczeń zdrowotnych innych niż medyczne czynności ratunkowe, które mogą być udzielane przez ratownika medycznego (Dz. U. 2023 poz. 1180), c. Ustawą z dnia 9 października 2015 r. o produktach biobójczych (Dz. U. 2021 poz. 24tj), d. Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 28 lutego 2017 r. w sprawie rodzaju i zakresu świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych przez pielęgniarkę albo położną samodzielnie bez zlecenia lekarza (Dz. U. 2024 poz. 988), e. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 lutego 2009 r. w sprawie wymagań dotyczących oznakowania opakowań produktu leczniczego i treści ulotki (Dz. U. 2020 poz. 1847), f. Rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 22 września 2022 r. w sprawie wykazu produktów leczniczych oznaczonych symbolem OTC oraz wyrobów medycznych, wyposażenia wyrobów medycznych, systemów i zestawów zabiegowych wydanych bezpłatnie (Dz. U. 2022 poz. 2099). Szczegółowe zestawienie asortymentu wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1a do Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ) . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
LosLOT-0003
TitelZakup produktów owadobójczych
BeschreibungCzęść zamówienia nr 3 – zakup produktów owadobójczych, zgodnie z poniższymi wymaganiami: Środek odstraszający owady (repelent) w formie sprayu/aerozolu, 50% DEET (typu Bros) Substancja czynna: wysokie stężenie DEET (N, N-dietylo-m-toulamid) - 50% Działanie: odstrasza komary pospolite i tropikalne, kleszcze oraz meszki Odporność: formuła z kopolimerem kosmetycznym jest odporna na pot i wodę, zwiększając trwałość działania Forma: Aerozol lub spray z atomizerem, umożliwiający aplikację na skórę oraz opcjonalnie na umundurowanie (bez powodowania trwałych odbarwień tkanin typu rip-stop) Pojemność opakowania: od 100 ml do 170 ml Czas ochrony: - komary pospolite - do 12h - komary tropikalne i meszki - do 10h - kleszcze - do 9h Szczegółowe zestawienie asortymentu wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia stanowi zaktualizowany załączniki nr 1a do Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ) . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, zaktualizowany załącznik nr 2a i załącznik 5 do SWZ.