498193-2025 - Ergebnis
Polen – Kartierung ländlicher Gebiete – Usługi - „Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi - „Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej”.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej (bazy danych). Celem prac jest modyfikacja i poprawa jakości operatu ewidencji gruntów i budynków oraz doprowadzenie istniejących danych ewidencyjnych do zgodności z dokumentacją geodezyjną znajdującą się w państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym zgodnie z zapisami § 45 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2001 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Przedmiot Zamówienia jest realizowany dla 32 obrębów położonych na terenie gmina Czarny Dunajec, Czorsztyn, Krościenko n/D, Łapsze Niżne, Nowy Targ i Raba Wyżna. 2.Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 następujące części: Część nr 1 - Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej dla Gmin Czarny Dunajec i Czorsztyn. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 a do SWZ Część nr 2 - Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej dla Gmin Krościenko n/D i Łapsze Niżne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 b do SWZ Część nr 3 - Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej dla Gmin Nowy Targ i Raba Wyżna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 c do SWZ 3.Źródło finasowania zamówienia: Przedmiot Zamówienia jest realizowany w ramach Projektu FEMP.01.07-IZ.00-0107/24 pn. „Zwiększenie poziomu cyfrowego udostępnienia zasobów geodezyjnych ze źródeł administracyjnych w powiecie nowotarskim, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 1 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie 1.7 Cyfrowe rozwiązania dla geodezji.
Vorherige Bekanntmachung270825-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71222200 Kartierung ländlicher Gebiete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste, 72316000 Datenanalyse, 72312000 Dateneingabe, 72311100 Datenkonvertierung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej dla Gmin Czarny Dunajec i Czorsztyn.
BeschreibungCzęść nr 1 - Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej dla Gmin Czarny Dunajec i Czorsztyn. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 a do SWZ
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej dla Gmin Krościenko n/D i Łapsze Niżne.
BeschreibungCzęść nr 2 - Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej dla Gmin Krościenko n/D i Łapsze Niżne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 b do SWZ
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej dla Gmin Nowy Targ i Raba Wyżna.
BeschreibungCzęść nr 3 - Przekształcenie mapy ewidencji gruntów i budynków z postaci analogowej do postaci obiektowej dla Gmin Nowy Targ i Raba Wyżna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 c do SWZ