2. Verfahren
Verfahren
Titel: AV hardware vergaderen t.b.v. de Rechtspraak
Beschreibung: IVO Rechtspraak (Aanbestedende dienst) schrijft een Europese openbare aanbesteding uit voor de levering van audiovisuele (AV-)hardware en toebehoren ten behoeve van hybride vergaderzalen binnen de Rechtspraak. Het beheer en onderhoud doet IVO Rechtspraak zelf. De opdracht heeft tot doel het afsluiten van een raamovereenkomst met maximaal drie (3) en minimaal twee (2) opdrachtnemers voor een periode van twee (2) jaar, met een optie tot verlenging van tweemaal één (1) jaar (maximaal vier jaar). De scope van de raamovereenkomst omvat hoofdzakelijk: • de levering van AV-producten uit een bestaande productcatalogus (installed base); • functionele uitvragen voor nieuwe of vervangende AV-oplossingen; • in specifieke gevallen aanvullende dienstverlening via nadere overeenkomsten (zoals logistiek, support of tijdelijke inzet van capaciteit). De Rechtspraak beschikt over circa 350 vergaderzalen verspreid over rechtbanken en gerechtshoven. Op basis van de te verwachten ontwikkeling van de vernieuwings- en vervangingsvraag verwacht IVO Rechtspraak dat de totale omzet die voortvloeit uit Nadere opdrachten en Nadere overeenkomsten onder de Raamovereenkomst AV Hybride vergaderen tussen de €600.000 en €1.000.000 per kalenderjaar (exclusief btw) zal liggen. Dit betreft een raming. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend en hieruit vloeit geen afnameverplichting voort voor de Aanbestedende dienst. De maximale waarde van de Overeenkomst bedraagt €4.500.000 (exclusief btw) voor de maximale looptijd van vier (4) jaar, bestaande uit een initiële periode van twee (2) jaar met de mogelijkheid tot verlenging met tweemaal één (1) jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 38652100 Vorführgeräte, 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie beschrijvend document
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 32232000 Uitrusting voor videoconferentie, 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting, 32333000 Video-opname- of -weergaveapparatuur, 32340000 Microfoons en luidsprekers, 32351000 Toebehoren van audio- en video-uitrusting, 38652100 Projectoren, 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting, 51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: zie beschrijvend document