498240-2025 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Wykonanie dokumentacji projektowej budowlano-wykonawczej dla planowanej inwestycji pn.: „Rozbudowa Zespołu Inkubatorów Technologicznych KPT - Budowa Inkubatora California Inc”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowej budowlano-wykonawczej dla planowanej inwestycji pn.: „Rozbudowa Zespołu Inkubatorów Technologicznych KPT - Budowa Inkubatora California Inc”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej budowlano-wykonawczej dla planowanej inwestycji pn.: „Rozbudowa Zespołu Inkubatorów Technologicznych KPT - Budowa Inkubatora California Inc.” Obiekt zlokalizowany jest na działkach nr ewid. 1235/1, 1235/2, 1235/3, 1235/4, 1236/2, 1244/38,obręb 0017, jednostka ewidencyjna – Kielce, pomiędzy ulicami Seminaryjską, Wesołą i Wojska Polskiego w Kielcach. Działki są własnością Gminy Kielce. Inwestycja planowana do realizacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 w ramach Działania 1.7 Wsparcie internacjonalizacji przedsiębiorstw i infrastruktury biznesu, Priorytetu 1 Fundusze Europejskie dla konkurencyjnej gospodarki. Zamawiający oczekuje opracowania dokumentacji projektowej dla budowy obiektu pełniącego funkcję biurową, który poza przestrzeniami typowo biurowymi, służącymi pracy będzie oferował także przestrzenie konferencyjne, przestrzeń usługową oraz restauracyjną i kawiarnianą wraz z zapleczami, które będą mogły działać także niezależnie od funkcji biurowej i obsługiwać różnego rodzaju wydarzenia. Dodatkowo pojawią się przestrzenie towarzyszące: magazynowa, techniczna, porządkowa oraz socjalna. Budynek posiadał będzie także 2 kondygnacje podziemne, które w głównej mierze będą pełniły funkcję garażu podziemnego. Dokumentacja projektowa winna uwzględniać zaprojektowanie wszystkich wymaganych prac, włącznie z wykończeniem i wyposażeniem niezbędnym dla oddania obiektu do użytkowania zgodnie z jego przeznaczeniem. Obiekt zaprojektowany zostanie na podstawie załączonego do SWZ programu funkcjonalno – użytkowego, z zaznaczeniem, że postepowanie obejmuje sam proces projektowania wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych dokumentów, w tym prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę. Zamawiający dopuszcza wprowadzenie zmian w stosunku do opisanych niżej elementów jak również do załączonego PFU na swój wniosek lub na wniosek Projektanta za wiedzą i pisemną zgodą Zamawiającego Orientacyjne parametry inwestycji: - powierzchnia terenu składającego się z działek nr 1244/38, 1236/2, 1235/2, 1235/3, 1235/1 oraz 1235/4 w rejonie ulic Seminaryjskiej, Wesołej i Wojska Polskiego: 3454 m2 - powierzchnia całkowita budynku liczona po obrysie zewnętrznym ścian z uwzględnieniem balkonów i tarasów = ok. 20 700 m2, co daje wskaźnik intensywności zabudowy = 6,00, (intensywność nadziemna = 4,26) - powierzchnia użytkowa budynku: ok. 15 238 m2 - powierzchnia zabudowy: ok. 2401 m2 co daje wskaźnik zabudowy = 70% - powierzchnia utwardzona: ok. 1030 m2 - powierzchnia biologicznie czynna: ok. 494 m2, co stanowi ok.14% - kubatura budynku: ok. 77 100 m3 - wysokość budynku: 25 m; 7 kondygnacji nadziemnych, 2 kondygnacje podziemne
Interne KennungKPT-DPiRI.270.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen