2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mendix Expert Business Engineer Senior - cluster BCO
Beschreibung: Jij bent van het ontwikkelen van applicaties. Wil jij als Senior Mendix Expert Business Engineer het verschil maken in de ontwikkeling van de dienstverlening van een wereldstad? Dan hebben wij de perfecte klus voor jou.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000