498267-2026 - Ergebnis
Polen – Kraftfahrzeuge – Dostawa samochodu osobowego o proekologicznym napędzie hybrydowym (PHEV) z zamontowaną instalacją umożliwiającą zasilanie wodorem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodu osobowego o proekologicznym napędzie hybrydowym (PHEV) z zamontowaną instalacją umożliwiającą zasilanie wodorem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa kompletnego, wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych samochodu osobowego o proekologicznym napędzie hybrydowym (PHEV) z zamontowaną instalacją umożliwiającą zasilanie wodorem, dla Politechniki Lubelskiej, spełniającego wszystkie postawione wymagania minimalne opisane w OPZ. Proponowane rozwiązanie zachowuje proekologiczny charakter projektu i zapewnia technologiczną dostępność pojazdu w zadanym zakresie parametrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung269865-2026
Interne KennungACP.251.39.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwanej dalej "ustawą Pzp " oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1294861. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między zamawiającym a wykonawcami w zakresie postępowania odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdz. 11 SWZ. Ofertę sporządza się na Formularzu Ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonego formularza, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego. UWAGA: Wykonawca ma obowiązek wskazać w Formularzu Ofertowym producenta i model oferowanego samochodu. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z minimalnymi parametrami i wymaganiami określonymi w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe określone w Rozdz. 7 SWZ. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. 24 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa kompletnego, wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych samochodu osobowego o proekologicznym napędzie hybrydowym (PHEV) z zamontowaną instalacją umożliwiającą zasilanie wodorem dla Politechniki Lubelskiej, spełniającego wszystkie postawione wymagania minimalne opisane w OPZ. Proponowane rozwiązanie zachowuje proekologiczny charakter projektu i zapewnia technologiczną dostępność pojazdu w zadanym zakresie parametrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Menge1 Stück