2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud asfaltverharding
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één opdrachtnemer voor het uitvoeren van het onderhoud aan asfaltverhardingen binnen de gemeente Gooise Meren. De opdrachtnemer is gedurende de looptijd van de raamovereenkomst verantwoordelijk voor het uitvoeren van zowel groot als klein onderhoud aan asfaltverhardingen en eventueel daaraan gerelateerde samenhangende werkzaamheden, met als doel het borgen van de kwaliteit, veiligheid en functionaliteit van de wegverhardingen maximaal 30.000.000
Interne Kennung: 2026/Z1524533
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie herzieningsclausule