See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smart metering elektroměry - Chammeleon
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou dodávky elektroměrů s dálkovým přenosem údajů způsobem point-to-point vybavené funkcí dálkového odpojení, připojení nebo omezení výkonu, technického blokování spotřebičů a standardizovaným komunikačním rozhraním pro poskytování dat zákazníkovi. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 36084-2021
Interne Kennung: Smart metering elektroměry - Chammeleon
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Elektroměry třífázové s komunikací point-to-point s technologí LTE-M / NB IoT
Interne Kennung: Smart metering elektroměry - Chammeleon - část 4
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Elektroměry jednofázové s komunikací point-to-point s technologií LTE-M /NB Iot
Interne Kennung: Smart metering elektroměry - Chammeleon - část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Elektroměry třífázové s komunikací point-to-point s technologií LTE kategorie 1
Interne Kennung: Smart metering elektroměry - Chammeleon - část 2
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Elektroměry jednofázové s komunikací point-to-point s technologií LTE kategorie 1
Interne Kennung: Smart metering elektroměry - Chammeleon - část 1