See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanvullende opdracht Risico-inventarisatie Grote Gevaren
Beschreibung: Enige tijd terug heeft Porthos een opdracht voor de uitvoering van een ”Risico-inventarisatie Grote Gevaren” (kortweg RiGG) aan de firma Treecon gegund. Door onvoorzienbare omstandigheden zijn extra werkzaamheden benodigd. Porthos is voornemens deze extra opdracht te gunnen aan Treecon. De aanvullende werkzaamheden beslaan 285k€.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1