2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba zeleně v parku za Plazou
Beschreibung: Účelem Veřejné zakázky je uzavření smlouvy na údržbu zeleně s jedním dodavatelem, a to na období od 2026 do 2027. Předmětem Veřejné zakázky je údržba prvků ploch zeleně v parku za OC Plaza. Tato údržba zahrnuje zejména tyto činnosti: - údržbu parkových trávníků; - údržbu trvalkových rabat; - údržbu keřových porostů; - údržbu mlatových ploch.
Interne Kennung: 26-1/90/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona pro případ, že po uzavření smlouvy, resp. v průběhu plnění Veřejné zakázky, dojde k odstoupení od smlouvy na plnění veřejné zakázky, resp. k její výpovědi před jejím úplným splněním, vyhrazuje právo uzavřít smlouvu na tuto Veřejnou zakázku (resp. na její nesplněnou část) s dalším účastníkem zadávacího řízení, a to v pořadí, které vyplynulo z původního hodnocení nabídek. Ustanovení § 125 zákona v tomto případě platí obdobně. Smlouva s novým dodavatelem bude uzavřena v souladu s jeho cenovou nabídkou a s termíny, které mohou být nově prodlouženy až o dobu, která odpovídá celkové době pro provedení díla.