2. Verfahren
Verfahren
Titel: „SILNICE ČÁSLAV – HOLDING, a.s. – Využití inovativní technologie – nové vyhlášení“
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka drtiče a třídiče. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách č. 4 zadávací dokumentace – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, přičemž účastníci mohou podat nabídku na jednu, či obě dvě části.
Interne Kennung: „SILNICE ČÁSLAV – HOLDING, a.s. – Využití inovativní technologie – nové vyhlášení“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - drtič
Beschreibung: Předmětem části 1 zakázky je dodávka drtiče. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 zadávací dokumentace – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung: Část 1 - drtič
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Třídič
Beschreibung: Předmětem části 2 zakázky je dodávka třídiče. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 zadávací dokumentace – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung: Část 2 - Třídič
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen