See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Seine-Schelde. Studie doortocht Leie Menen
Beschreibung: Seine-Schelde: Studie doortocht Leie Menen.
Interne Kennung: De Vlaamse Waterweg-16EGGE1707 P2 wijziging opdracht-F20__20
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: De opdracht “Seine-Schelde: Studie doortocht Leie Menen” heeft als doel een, op basis van eerder uitgevoerd studiewerk, gekozen voorkeursalternatief voor de doortocht van de Leie in Menen verder te bestuderen, uit te werken tot op aanbestedingsniveau en de uitvoering van de werken op te volgen. Het gekozen voorkeursalternatief omvat o.a. volgende zaken:
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf