2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sestřička SOS, z. ú. - pořízení materiálně-technického vybavení pro tísňovou péči – pořízení automobilů
Beschreibung: Předmětem plnění je pořízení 5 ks nových a nepoužitých vícemístných vozidel v souvislosti s realizací zakázky „Sestřička SOS, z. ú. - pořízení materiálně-technického vybavení pro tísňovou péči – pořízení automobilů“ podrobně popsáno ve Specifikaci předmětu plnění, která je součásti této zadávací dokumentace a tvoří přílohu č. 1 Tabulka specifikace předmětu plnění.
Interne Kennung: pořízení automobilů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 34114300 Fahrzeuge für die Sozialfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001