2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outputmanagement, print-, verzend- en digitale postdiensten
Beschreibung: De gemeente Leidschendam-Voorburg organiseert een Europese openbare aanbesteding voor het leveren van outputmanagement, print-, verzend- en digitale postdiensten. De opdracht omvat de integrale verwerking van fysieke en digitale uitgaande poststromen, waaronder documentverwerking, printproductie, postverzending, digitale distributie via MijnOverheid, betaalfunctionaliteiten, rapportages en een ondersteunend SaaS-platform. De gemeente beoogt één opdrachtnemer te contracteren die verantwoordelijk is voor een betrouwbare, veilige en toekomstbestendige dienstverlening, met bijzondere aandacht voor kwaliteit, continuïteit, informatiebeveiliging en verdere digitalisering van de communicatieketen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64110000 Postdienste, 72268000 Bereitstellung von Software, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79800000 Printing and related services
Additional classification (cpv): 64110000 Postal services, 72268000 Software supply services, 72310000 Data-processing services
5. Lot
Lot: LOT-0000