See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiologii w Oddziale Kardiologicznym i/lub w Poradni Kardiologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Kardiologii w Oddziale Kardiologicznym i/lub w Poradni Kardiologicznej: Pakiet 1: Normalna ordynacja dzienna (od poniedziałku do piątku) w godz. 7.30-15.05; Pakiet 2: Pełnienie dyżurów lekarskich zwykłych (od poniedziałku do piątku) w godz. 15.05-7.30 dnia następnego; Pakiet 3: Pełnienie dyżurów w dni świąteczne oraz dyżury w dni szczególnie świąteczne (w soboty niedziele i dni ustawowo wolne od pracy) w godz. 7.30-7.30 dnia następnego; Pakiet nr 4- Wykonywanie prób elektrokardiograficznych prób wysiłkowych; Pakiet 5-świadczenia ambulatoryjne w Poradni Kardiologicznej na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Interne Kennung: WSZ.DZPiZ.042.1.9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121231 Dienstleistungen von Kardiologen, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Ordynacja dzienna
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiologii Pakiet 1: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w ordynacji dziennej (od poniedziałku do piątku) w godz. 7.30-15.05 w Oddziale Kardiologii.
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121231 Dienstleistungen von Kardiologen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dyżury lekarskie zwykłe
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiologii Pakiet 2: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza podczas pełnienia dyżurów lekarskich zwykłych (od poniedziałku do piątku) w godz.15.05-7.30 dnia następnego w Oddziale Kardiologii.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Dyżury lekarskie świąteczne oraz w święta szczególne
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiologii Pakiet 3: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza podczas pełnienia dyżurów lekarskich w dni świąteczne oraz w dni szczególnie świąteczne ( w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy) w godz. 7.30-7.30 dnia następnego oraz w godz. 15.05-7.30 w Oddziale Kardiologii.
Interne Kennung: Pakiet 3-Dyżury w dni świąteczne oraz dyżury w dni szczególnie świąteczne
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 4: Wykonywanie elektrokardiograficznych prób wysiłkowych
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiologii Pakiet 4: Wykonywanie elektrokardiograficznych prób wysiłkowych poza godzinami pracy w ordynacji dziennej oraz poza godzinami pełnienia dyżurów lekarskich zwykłych, świątecznych oraz w święta szczególne w Oddziale Kardiologii.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 5: Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Kardiologicznej
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiologii Pakiet 5: Świadczenia ambulatoryjne w Poradni Kardiologicznej
Interne Kennung: Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 85112200 Ambulante Behandlungen