2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dopravně bezpečnostní kamerový informační systém (DBKIS) ve Zlíně - II.etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rozšíření Dopravně bezpečnostního kamerového informačního systému (DBKIS) ve Zlíně, tj. úsekového certifikovaného měření rychlosti, jehož cílem je zvýšení bezpečnosti a plynulosti dopravy v problematických místech ve městě prostřednictvím automatizovaných technických prostředků s vysokým rozlišením snímané detekce záběru na dva jízdní pruhy s identifikací jednostopých vozidlech na všech definovaných místech. To vše v rámci kompatibility se stávajícím DBKIS s bezpečným přenesením datové věty do systému správy dopravních přestupků na MP Zlín. Zadavatelem požadované řešení spočívá v realizaci nových stanovišť úsekového měření rychlosti ve Zlíně (dle předepsané technické specifikace) a dále v zajištění pravidelného servisu a údržby předmětných úseků.
Interne Kennung: N006/26/V00009133
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení podle § 3 písm. b) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten, 38570000 Regel- und Steuerinstrumente und -geräte, 63712710 Verkehrsüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dopravně bezpečnostní kamerový informační systém (DBKIS) ve Zlíně - II. etapa