498449-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – UK 1.LF - Dynamický nákupní systém na dodávky medicínských výukových simulátorů, trenažérů a modelů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUK 1.LF - Dynamický nákupní systém na dodávky medicínských výukových simulátorů, trenažérů a modelů
BeschreibungKonkrétním předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou dodávky medicínských výukových a klinických simulátorů, anatomických modelů, trenažérů klinických dovedností, figurín a související simulační techniky používané při praktické výuce a nácviku zdravotnických a klinických postupů na veřejné vysoké škole 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Předmětem je pořízení simulační techniky spadající do oblasti medicínského vzdělávání a zdravotnických dovedností. Jedná se výlučně o simulátory používané v medicínských a ošetřovatelských programech. Může se jednat např. o pacientské simulátory, simulátory dítěte, laparoskopické nebo ultrazvukové simulátory, porodnické a gynekologické simulátory, modely končetin, orgánů, částí těla, figuríny pro péči o novorozence, ošetřovatelské figuríny, trenažéry první pomoci, a další. Předmět plnění nezahrnuje simulátory určené pro výcvik v dopravě, technice či průmyslu, zejména simulátory letového provozu, automobilové či jiné technické simulátory.
Interne KennungUK1LF/546703/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel prostřednictvím daného zadávacího řízení dle § 138 a § 139 ZZVZ zavádí DNS. Podle § 138 odst. 1 věty druhé ZZVZ zadavatel v daném zadávacím řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení. Zadavatel nerozděluje DNS do kategorií. Zadavatel v zadávacím řízení v souladu s § 139 odst. 6 ZZVZ posoudí soulad žádostí o účast, které obdržel ve lhůtě pro podání žádostí o účast, se zadávacími podmínkami. Zadavatel vyloučí z účasti v zadávacím řízení jeho účastníky, jejichž žádost o účast nesplňuje zadávací podmínky, a ostatní účastníky zadávacího řízení zařadí do DNS.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
LosLOT-0001