See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania obiektów Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz Sądów Rejonowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów i terenów przyległych, realizowana w poniższych jednostkach organizacyjnych: CZĘŚĆ I obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Złotowie, Sąd Rejonowy w Obornikach, Sąd Rejonowy w Chodzieży, Sąd Okręgowy w Poznaniu - XIV Wydział Cywilny z siedzibą w Pile i OZSS w Pile, - CZĘŚĆ II obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Grodzisku Wlkp, Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu, Sąd Rejonowy w Wolsztynie - CZĘŚĆ III obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Gostyniu, Sąd Rejonowy w Kościanie, Sąd Rejonowy w Rawiczu - CZĘŚĆ IV obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Śremie, Sąd Rejonowy w Środzie Wlkp, Sąd Rejonowy we Wrześni oraz Ośrodek Kuratorski i ZKSS we Wrześni
Interne Kennung: ZP.261.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest wy trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z art. 139 ust. 1 Ustawy Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, odbywa się przy użyciu Platformy eZamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów i terenów przyległych, realizowana w poniższych jednostkach organizacyjnych: CZĘŚĆ I obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Złotowie, Sąd Rejonowy w Obornikach, Sąd Rejonowy w Chodzieży, Sąd Okręgowy w Poznaniu - XIV Wydział Cywilny z siedzibą w Pile i OZSS w Pile
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów i terenów przyległych, realizowana w poniższych jednostkach organizacyjnych: CZĘŚĆ II obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Grodzisku Wlkp, Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu, Sąd Rejonowy w Wolsztynie
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów i terenów przyległych, realizowana w poniższych jednostkach organizacyjnych: CZĘŚĆ III obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Gostyniu, Sąd Rejonowy w Kościanie, Sąd Rejonowy w Rawiczu
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów i terenów przyległych, realizowana w poniższych jednostkach organizacyjnych: CZĘŚĆ IV obejmuje obiekty: Sąd Rejonowy w Śremie, Sąd Rejonowy w Środzie Wlkp, Sąd Rejonowy we Wrześni oraz Ośrodek Kuratorski i ZKSS we Wrześni
Interne Kennung: Część IV