See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekeringen gemeente, OCMW en AGB Begijnendijk
Beschreibung: Voorwerp van deze overheidsopdracht voor diensten: Hernieuwen en afsluiten van de raamovereenkomst verzekeringen van gemeente, OCMW en AGB Begijnendijk. De huidige verzekeringscontracten komen 31/12/2026 ten einde. De gemeente Begijnendijk wenst voor zichzelf, het OCMW en het AGB een raamovereenkomst voor verzekeringspolissen af te sluiten met aanvang 01/01/2027. Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin van artikel 2, 21° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. CPV-classificatie: 66000000-0 (Financiële en verzekeringsdiensten) Het betreft de verzekeringscontracten; arbeidsongevallen, aansprakelijkheid – lichamelijke ongevallen - gecombineerde polissen, patrimonium en voertuigen.
Interne Kennung: PPP006-659/6044/2026-021
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Arbeidsongevallen
Beschreibung: Waarborgen wet ’67 voor werklieden, bedienden, paramedisch of verplegend personeel, vrijwilligers en anderen. Wet ’71 wanneer van toepassing. In deze waarborgen zit de persoonlijke ongevallen van bestuursleden, mandatarissen, raadsleden en de leden van adviesraden vervat.
Interne Kennung: 2026-021_1
Los: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheidsverzekeringen, lichamelijke ongevallen en gecombineerde polissen
Beschreibung: Betreft burgerlijke aansprakelijkheid incl. rechtsbijstand, objectieve aansprakelijkheid, burgerlijke aansprakelijkheid van mandataris, bestuursleden en raadsleden. Bestuurdersaansprakelijkheid en de schoolpolis. Aansprakelijkheid en ongevallen voor organisatie diverse activiteiten. Contractuele aansprakelijkheid ingebruikname van gebouwen.
Interne Kennung: 2026-021_2
Los: LOT-0003
Titel: Patrimoniumverzekeringen
Beschreibung: Alle brandpolissen diverse locaties en alle risicoverzekeringen (elektronica en eventuele diverse categorieën zoals ANPR-camera’s en drones). Allrisk dekking kunstvoorwerpen, tentoonstellingen en een waardenverzekering worden ook voorzien.
Interne Kennung: 2026-021_3
Los: LOT-0004
Titel: Voertuigverzekeringen
Beschreibung: Betreft wagenpark/vloot en omnium dienstopdrachten.
Interne Kennung: 2026-021_4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP006-659/6044/2026-021
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66000000 Financial and insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Arbeidsongevallen
Internal identifier: 2026-021_1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2026-021_2
Lot: LOT-0003
Title: Patrimoniumverzekeringen
Internal identifier: 2026-021_3
Lot: LOT-0004
Title: Voertuigverzekeringen
Internal identifier: 2026-021_4