2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cohesity andmehalduslahenduste litsentsid, tootetugi ja konsultatsioon
Beschreibung: Cohesity andmehalduslahenduste litsentsid, tootetugi ja konsultatsioon / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309482-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
498522-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier309482-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
LotLOT-0000