498543-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Bau kompletter Wohnhäuser – Verkoop Burgersterrein Eerbeek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVerkoop Burgersterrein Eerbeek
BeschreibungDe opdracht die wordt aanbesteed omvat het realiseren van de beoogde woningen; om die realisatie mogelijk te maken wordt de grond verkocht en geleverd aan een ontwikkelaar. De ontwikkelaar koopt dus de grond en heeft daarbij een ontwikkelplicht voor de realisatie van de woningen. 0
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211300 Bau kompletter Wohnhäuser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70110000 Baulanderschließung
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe opdracht die wordt aanbesteed omvat het realiseren van de beoogde woningen; om die realisatie mogelijk te maken wordt de grond verkocht en geleverd aan een ontwikkelaar. De ontwikkelaar koopt dus de grond en heeft daarbij een ontwikkelplicht voor de realisatie van de woningen.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten