2. Verfahren
Verfahren
Titel: Narva Kreenholmi linnaosa lasteaia ehitus
Beschreibung: Lepingu esemeks on peatöövõtu korras hanke alusdokumentide kohaselt tehtavad ehitamis- ja lammutustööd ning ehitamiseks vajalike töö-, toote-, paigaldus- ja teostusjooniste koostamine, hanke mahtu kuuluvate katsetuste, mõõdistuste, dokumentide ja üleandmistoimingute tegemine Narvas Kreenholmi linnaosas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309669-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000