See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych dla potrzeb Urzędu Miasta Kalisza w podziale na 2 Części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli biurowych dla potrzeb Urzędu Miasta Kalisza. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie Części. 1) Część 1: Dostawa mebli biurowych do budynku Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Jasnej 1; 2) Część 2: Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń w pozostałych budynkach Urzędu Miasta Kalisza. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach pn. „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 1”, „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 2” oraz wizualizacjach stanowiących załączniki do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje także: 1) transport i wniesienie mebli oraz wyposażenia dodatkowego do pomieszczeń Urzędu Miasta Kalisza zgodnie z wykazami zawartymi w „Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dla części 1” oraz „Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dla części 2”; 2) montaż, ustawienie oraz wypoziomowanie mebli na miejscu ich przeznaczenia (posadowienia). 5. Wszystkie użyte materiały muszą posiadać niezbędne atesty dopuszczające do stosowania w obiektach użyteczności publicznej. 6. Materiały stosowane przez Wykonawcę podczas realizacji przedmiotu umowy powinny być pierwszego gatunku, fabrycznie nowe, wolne od wad oraz spełniające warunki określone dla produktów bezpiecznych w myśl art. 4 ustawy z dnia 12 grudnia 2003 r. o ogólnym bezpieczeństwie produktów (Dz. U. z 2021 r. poz. 222). 7. Ilekroć w SWZ i jej załącznikach przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia źródła lub szczególnego procesu to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. Oznacza to, że dopuszcza się zaoferowanie artykułów nie gorszych niż opisywane, tj. spełniających wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe, co najmniej takie jak wskazane i opisane w „Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dla części 1”, „Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dla części 2”oraz SWZ i pozostałych załącznikach do SWZ. 8. Ilekroć w SWZ i jej załącznikach przedmiot zamówienia jest opisany poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym i odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. 9. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia uporządkuje pomieszczenia i usunie z nich puste opakowania po dostarczonym przedmiocie zamówienia oraz wykona niezbędne czynności celem potwierdzenia sprawności dostarczonego przedmiotu zamówienia. 10. Zamawiający wymaga udzielenia 3 letniej gwarancji i rozszerzonej rękojmi za wady na dostarczony przedmiot zamówienia na warunkach wskazanych w projekcie umowy.
Interne Kennung: WAG.2711.0004.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. E-mail podany w pkt 8.1 niniejszego ogłoszenia dla Organizacji ORG-0002 nie służy do porozumiewania się w niniejszym postępowaniu. Komunikacja odbywa się za pomocą Platformy Zakupowej Zamawiającego dostępnej pod adresem https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl,zwanej w niniejszym ogłoszeniu „Platformą Zakupową”. 2. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji zawiera SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39134000 Computermöbel, 39132100 Aktenschränke, 39112000 Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mebli biurowych do budynku Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Jasnej 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli biurowych dla potrzeb Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Jasnej 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpi w terminie nie dłuższym niż 45 dni kalendarzowych licząc od daty zawarcia umowy dla Części 1. 4. Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia w Części 1 wynosi: 550.000,00 PLN brutto. Uwaga: ww. kwota może ulec zmianie w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. Mając na uwadze powyższe wiążącą kwotą będzie kwota podana przez Zamawiającego bezpośrednio przed otwarciem ofert na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy (zamieszczona na Platformie w formie pliku PDF).
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń w pozostałych budynkach Urzędu Miasta Kalisza.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do pomieszczeń w pozostałych budynkach Urzędu Miasta Kalisza. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpi w terminie nie dłuższym niż 60 dni kalendarzowych licząc od daty zawarcia umowy dla Części 2. 4. Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia w Części 2 wynosi: 100.000,00 LN brutto. Uwaga: ww. kwota może ulec zmianie w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. Mając na uwadze powyższe wiążącą kwotą będzie kwota podana przez Zamawiającego bezpośrednio przed otwarciem ofert na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy (zamieszczona na Platformie w formie pliku PDF).
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WAG.2711.0004.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
Additional classification (cpv): 39134000 Computer furniture, 39132100 Filing cabinets, 39112000 Chairs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002