2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach Sp. z o.o. oraz Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dęblinie w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2028 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) dla potrzeb Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach Sp. z o.o. oraz Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dęblinie w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2028 r.: Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2028 r. wynosi 9 598,212 MWh. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Wzór umowy zawiera załącznik nr 3 do SWZ wraz z załącznikiem nr 1 (wykaz punktów poboru energii elektrycznej objętych umową) i nr 2 (pełnomocnictwo). 3. W opisie przedmiotu zamówienia określono standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia (przedmiot zamówienia jest zestandaryzowany – będzie realizowany identycznie, niezależnie od tego który Wykonawca go wykona), uwzględniono wszystkie koszty cyklu życia – marżę, koszty bilansowania handlowego, opłaty transakcyjne, koszty zmienności profilu, koszty zmienności grafiku, koszty grafikowania, koszty energii konwencjonalnej, koszty praw majątkowych oraz podatek akcyzowy. Poza ww. kosztami Zamawiający nie przewiduje innych kosztów dostawy energii elektrycznej.
Vorherige Bekanntmachung: 727001-2025
Interne Kennung: ZP 07/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert na podstawie art. 138 ust 2 pkt. 2) ustawy Pzp, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia niniejszego zamówienia. Zastosowanie przez Zamawiającego skróconej procedury związane jest z koniecznością pilnego udzielenia zamówienia wynikającą z potrzeby zachowania ciągłości dostaw energii elektrycznej. Dostawa energii elektrycznej musi być bezwzględnie zapewniona podmiotom występującym w grupie zakupowej ze względu na sektor działalności podmiotów zamawiających.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001