2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brugbediening Sandtlaanbrug en Joop v.d. Reijdenbrug
Beschreibung: Aanbesteding voor Brugbediening Sandtlaanbrug en Joop v.d. Reijdenbrug Uitgaande van 125.000 euro per jaar. Totaal 750.000 euro
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de overeenkomst, namelijk van 15 oktober 2026 tot en met 14 oktober 2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2)-maal twee (2) jaar.