498637-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Furnizare piese auto de origine pentru autosanitare 2026-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare piese auto de origine pentru autosanitare 2026-2028
Beschreibung: Achiziție publica pentru atribuirea unui acord cadru de furnizare piese auto de origine pentru autosanitare 2026-2028 pentru o perioada de 2 ani, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Interne Kennung: 7489169_2026_PAAP1099415/22.01.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizarea de către promitentul-furnizor a produselor – piese de schimb de origine pentru autosanitare cuprinse în propunerea tehnică, la prețurile cuprinse în propunerea financiară, în cantitățile pe care le va solicita promitentul-achizitor.
Interne Kennung: 1