2. Verfahren
Verfahren
Titel: Open House Speeltoestellen
Beschreibung: Het doel van deze Open House procedure is het sluiten van Raamovereenkomsten per 1 september 2025 tussen de Aanbestedende Dienst en Opdrachtnemers voor de levering en bijbehorende dienstverlening: • Leveren van speeltoestellen • Coördinatie van de ondergrond bij speeltoestellen • Plaatsen van de speeltoestellen, inclusief nazorg • Het garantieonderhoud aan de speeltoestellen • Ontwerpen van speellocaties • Meedenken en ondersteunen bij bewonersparticipatie Op basis van cijfers uit het verleden is een gemiddelde totale opdrachtwaarde per jaar van €100.000,- te zien.
Interne Kennung: 4389895
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een open house procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende Dienst is voornemens Raamovereenkomsten te sluiten met alle Geselecteerde Gegadigden.