2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Zakup biletów miesięcznych na dowóz uczniów do szkół i placówek oświatowych Miasta i Gminy Piekoszów w roku szkolnym 2026/2027 w ramach kursów regularnych”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół i placówek oświatowych gminy Piekoszów w roku szkolnym 2026/2027 w ramach przewozów regularnych w ramach zakupionych biletów miesięcznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: EOP.271.2.16.2026.JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ nr 1 - Dowóz uczniów do i z Zespołu Placówek Oświatowych w Piekoszowie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół i placówek oświatowych gminy Piekoszów w roku szkolnym 2026/2027 w ramach przewozów regularnych w ramach zakupionych biletów miesięcznych. CZĘŚĆ nr 1 - Dowóz uczniów do i z Zespołu Placówek Oświatowych w Piekoszowie: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dowóz uczniów do i ze Szkoły Podstawowej w Łosieniu
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół i placówek oświatowych gminy Piekoszów w roku szkolnym 2026/2027 w ramach przewozów regularnych w ramach zakupionych biletów miesięcznych. CZĘŚĆ nr 2 - Dowóz uczniów do i ze Szkoły Podstawowej w Łosieniu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ nr 3 - Dowóz uczniów do i ze Szkoły Podstawowej w Zajączkowie
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia jest usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół i placówek oświatowych gminy Piekoszów w roku szkolnym 2026/2027 w ramach przewozów regularnych w ramach zakupionych biletów miesięcznych. CZĘŚĆ nr 3 - Dowóz uczniów do i ze Szkoły Podstawowej w Zajączkowie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0006
Titel: CZEŚĆ nr 4 - Dowóz uczniów do i ze Szkoły Podstawowej w Rykoszynie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół i placówek oświatowych gminy Piekoszów w roku szkolnym 2026/2027 w ramach przewozów regularnych w ramach zakupionych biletów miesięcznych. CZEŚĆ nr 4 - Dowóz uczniów do i ze Szkoły Podstawowej w Rykoszynie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EOP.271.2.16.2026.JR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
Additional classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Część 4