2. Verfahren
Verfahren
Titel: BHV-App ten behoeve van het Rijk
Beschreibung: De scope van de aanbesteding bestaat uit het leveren, onderhouden en doorontwikkelen van een Rijksbrede BHV-App inclusief bijbehorende modules. In deze Rijksbrede BHV-App staan alle panden van de Deelnemende organisaties. De BHV-App dient onder andere erin te voorzien dat: • BHV’ers die in een dergelijk pand aanwezig zijn, bij binnenkomst automatisch worden geregistreerd en bij verlaten van het pand automatisch worden afgemeld in de BHV-App; • Aanwezigheidsplanning; • BHV-gerelateerde incidenten worden geregistreerd in de Rijksbrede BHV-app; • BHV’ers die in de buurt van gemelde incidenten aanwezig zijn, vanuit de Rijksbrede BHV-app worden opgeroepen om het incident af te handelen; • Terugkoppeling over de afhandeling eveneens via de Rijksbrede BHV-app gaat; • De Rijksbrede BHV-app rapportagemogelijkheden biedt. In bijlage 1 Programma van Eisen zijn alle eisen (functioneel, technisch, financieel etc.) opgenomen waaraan inschrijver dient te voldoen. De totale geraamde waarde (incl. innovatiebudget) is circa € 4.860.000 euro voor de gehele looptijd van de Overeenkomst. Inschrijver kan hier geen rechten aan ontlenen.
Interne Kennung: IUCDJI/INKEA/JWLvH/2026-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen
2. Procedure
Procedure
Title: BHV-App ten behoeve van het Rijk
Internal identifier: IUCDJI/INKEA/JWLvH/2026-02
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: geen
Interne identificatiecode: IUCDJI/INKEA/JWLvH/2026-02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen