498706-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Xerografisches Papier – „DNS-Centrální nákup kancelářského papíru"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„DNS-Centrální nákup kancelářského papíru"
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky kancelářského papíru pro Olomoucký kraj a jeho příspěvkové organizace (dále jen zboží). Součástí dodávky kancelářského papíru je i recyklovaný kancelářský papír vhodný pro tisk v černobílých a barevných laserových i inkoustových tiskárnách nebo kopírovacích strojích.
Vorherige Bekanntmachung296624-2022
Interne KennungDNS
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ důvody naléhavých požadavků příspěvkových organizací.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka kancelářského papíru S POŽADAVKEM na poskytování náhradního plnění
BeschreibungZadavatel v souladu s ust. § 38 odst. 1 zákona požaduje, aby dodávky kancelářského papíru pro kategorii 1 DNS probíhaly v režimu tzv. náhradního plnění, ve smyslu § 81 odst. 2 písm. b) a § 67 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů.
Interne KennungČást 1 - s NP
LosLOT-0002
TitelDodávka kancelářského papíru BEZ POŽADAVKU na poskytování náhradního plnění
BeschreibungPředmětem kategorie 2 veřejné zakázky je dodávka kancelářského papíru bez požadavku na poskytování náhradního plnění.
Interne KennungČást 2 - bez NP
498706-2026 - Competition
Czechia – Xerographic paper – „DNS-Centrální nákup kancelářského papíru"
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Previous notice296624-2022
Internal identifierDNS
Type of procedureRestricted
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureZ důvody naléhavých požadavků příspěvkových organizací.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30197644 Xerographic paper
Additional classification (cpv): 30197630 Printing paper
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierČást 1 - s NP
LotLOT-0002
Internal identifierČást 2 - bez NP