49871-2025 - Wettbewerb
Polen – Soßen – Dostawa dań instant, miodu, sosów, zup, przypraw przetworzonych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dań instant, miodu, sosów, zup, przypraw przetworzonych
Beschreibung11. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa dań instant, miodu, sosów, zup, przypraw przetworzonych realizowana do 16 WOG w ilościach wskazanych w formularzu ceno-wym – załącznik do SWZ. 2. Zakres zamówienia - postępowanie podzielono na dwa zadania: Zadanie 1 1) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno Zadanie 2 1) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec 2) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, a w szczególności w: 1) opisie przedmiotu zamówienia, 2) projekcie umowy. 4. Odbiorca zamawia u Wykonawcy towar z dostawą na koszt i ryzyko Wykonawcy, loco magazyn Odbiorcy. 5. Przyjęcie dostaw realizowane będzie w dni robocze w godz. 7.30 – 12.00 z częstotliwością opisaną w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Wykonawca dostarczy towar specjalistycznym transportem własnym lub innego przewoźnika. 7. Dowóz towaru odbędzie się transportem ubezpieczonym, na koszt Wykonawcy. 8. Wykonawca bierze na siebie odpowiedzialność za braki i wady powstałe w czasie transportu wyrobów oraz ponosi z tego tytułu wszelkie skutki prawne. 9. Odbiorca dokonuje zamówienia towaru z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem w formie telefonicznej lub pisemnej (może być faks lub e-mail). Zamówienie winno być potwierdzone przez osobę przyjmującą zamówienie. 10. Rozładunek transportu w miejscu odbioru dostawy organizuje Zamawiający na swój koszt. 11. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe. 12. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarto w tabeli ilości dostaw, opisie przedmiotu zamówienia i projekcie umowy.
Interne Kennung16/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15871260 Soßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15891500 Brühen, 15871273 Mayonnaise, 15871250 Senf, 15871230 Tomatenketchup/Paradeiserketchup, 15870000 Würzmittel, 15871110 Essig oder Ersatz, 15331134 Verarbeitete Tomaten/Paradeiser, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15871270 Gewürzmischungen, 15891400 Suppen, 15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf, 15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa dań instant, miodu, sosów, zup, przypraw przetworzonych - zadanie nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa dań instant, miodu, sosów, zup, przypraw przetworzonych realizowana do 16 WOG w ilościach wskazanych w formularzu cenowym – załącznik do SWZ. 2. Zadanie 1 1) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15891500 Brühen, 15871273 Mayonnaise, 15871250 Senf, 15871230 Tomatenketchup/Paradeiserketchup, 15870000 Würzmittel, 15871110 Essig oder Ersatz, 15331134 Verarbeitete Tomaten/Paradeiser, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15871270 Gewürzmischungen, 15891400 Suppen, 15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf, 15831600 Honig
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 90 % zamówienia podstawowego. Ilości towaru i ich wartości dostaw w zakresie „ilości podstawowej” wraz z zastosowaniem prawa opcji („ilość w opcji”) określonymi w umowie są ilościami i wartościami planowanymi. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia w formie pisemnej przyjętych w umowie ilości, wartości i częstotliwości dostaw w sytuacjach których Zamawiający nie mógł przewidzieć w chwili jej zawarcia (np. restrukturyzacja sił zbrojnych, zmiany ilości żywionych). Wartością umowy będzie wówczas końcowa wartość faktycznie zrealizowanych dostaw. Ceny jednostkowe artykułów spożywczych prawa opcji będą identyczne, jak ceny zamówienia podstawowego, określone w Formularzu cenowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę (załącznik nr 3 do umowy).
LosLOT-0002
TitelDostawa dań instant, miodu, sosów, zup, przypraw przetworzonych - zadanie nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa dań instant, miodu, sosów, zup, przypraw przetworzonych realizowana do 16 WOG w ilościach wskazanych w formularzu cenowym – załącznik do SWZ. 2. Zadanie 2 1) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec, Wałcz