49871-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Medische Advisering Wmo en andere regelingen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMedische Advisering Wmo en andere regelingen
BeschreibungDe gemeente Utrecht wil twee raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot de medische advisering ter uitvoering van de volgende wetten en regelingen: De Wet Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo); Bijzondere bijstand Kinderopvang, Bijzondere bijstand medische kosten, Sociaal medische indicatie en Individuele studietoeslag; Gehandicaptenparkeerkaart (GPK) en de Gehandicapten parkeerplaats (GPP); Leerlingenvervoer; Wet Inburgering; De Jeugdwet; De participatiewet. €2.200.000
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVoor deze opdracht volgt de gemeente Utrecht de Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012. De opdracht valt onder de categorie Specifieke en andere diensten (SAS), wordt de aanbesteding uitgevoerd volgende de daarvoor geldende bepalingen.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe gemeente Utrecht wil twee raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot de medische advisering ter uitvoering van de volgende wetten en regelingen: De Wet Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo); Bijzondere bijstand Kinderopvang, Bijzondere bijstand medische kosten, Sociaal medische indicatie en Individuele studietoeslag; Gehandicaptenparkeerkaart (GPK) en de Gehandicapten parkeerplaats (GPP); Leerlingenvervoer; Wet Inburgering; De Jeugdwet; De participatiewet. 2.200.000
Interne Kennung1