See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa infrastruktury hiperkonwergentnej wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa infrastruktury hiperkonwergentnej wraz z oprogramowaniem w podziale na 2 Części: Część A zamówienia: 1. dostawa czterdziestu czterech sztuk nowych zestawów Serwerów (każdy zestaw składa się z trzech Serwerów) wraz z Oprogramowaniem do wirtualizacji przestrzeni dyskowej; 2. dostawa czterdziestu czterech sztuk nowych zestawów Przełączników (każdy zestaw składa się z dwóch Przełączników); 3. świadczenie Usługi Opieki Serwisowej dla Serwerów, Przełączników oraz Oprogramowania do wirtualizacji przestrzeni dyskowej; 4. przeprowadzenie warsztatów z obsługi Serwerów i Oprogramowania do wirtualizacji przestrzeni dyskowej; 5. świadczenie usług konsultacji. Część B zamówienia: 1. dostawa jednego nowego zestawu składającego się z czterech Serwerów; 2. dostawa jednego nowego zestawu składającego się z dwóch Przełączników; 3. świadczenie Usługi Opieki Serwisowej dla Serwerów oraz Przełączników; 4. przeprowadzenie warsztatów z obsługi Serwerów i posiadanego przez Zamawiającego Oprogramowania do wirtualizacji przestrzeni dyskowej (Vmware vSAN); 5. świadczenie usługi konsultacji.
Vorherige Bekanntmachung: 674489-2024
Interne Kennung: 993200.271.47.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa infrastruktury hiperkonwergentnej wraz z oprogramowaniem - Część A
Beschreibung: 1. Dostawa czterdziestu czterech sztuk nowych zestawów Serwerów (każdy zestaw składa się z trzech Serwerów) wraz z Oprogramowaniem do wirtualizacji przestrzeni dyskowej; 2. dostawa czterdziestu czterech sztuk nowych zestawów Przełączników (każdy zestaw składa się z dwóch Przełączników); 3. świadczenie Usługi Opieki Serwisowej dla Serwerów, Przełączników oraz Oprogramowania do wirtualizacji przestrzeni dyskowej; 4. przeprowadzenie warsztatów z obsługi Serwerów i Oprogramowania do wirtualizacji przestrzeni dyskowej; 5. świadczenie usług konsultacji. Termin wykonania zamówienia: 1. Dostawa Serwerów wraz z Oprogramowaniem do wirtualizacji przestrzeni dyskowej oraz z Przełącznikami – w terminie do 4 tygodni od dnia zawarcia umowy; 2. Świadczenie Usługi Opieki Serwisowej Serwerów, Przełączników oraz Oprogramowania do wirtualizacji – przez okres 46 miesięcy od daty odbioru dostawy; 3. Przeprowadzenie warsztatów z obsługi Serwerów i Oprogramowania do wirtualizacji przestrzeni dyskowej – 40 godzin; 4. Świadczenie usług konsultacji – max. 240 roboczogodzin;
Interne Kennung: Część A