2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń brzegu sieci
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń brzegu sieci. 2. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 2 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części zamówienia 3. cz. 1 [UTM wysoko wydajny A] - Urządzenie bezpieczeństwa brzegu sieci typ wysoko wydajny A - 18 szt. (9 klastrów wysokiej dostępności) 4. cz. 2 [UTM wysoko wydajny B] - Urządzenie bezpieczeństwa brzegu sieci typ wysoko wydajny B - 6 szt. (3 klastry wysokiej dostępności)
Interne Kennung: ZP.261.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 01 - UTM wysoko wydajny A
Beschreibung: Urządzenie bezpieczeństwa brzegu sieci typ wysoko wydajny A - 18 szt. (9 klastrów wysokiej dostępności)
Interne Kennung: cz_1
Los: LOT-0002
Titel: 02 - UTM wysoko wydajny B
Beschreibung: Urządzenie bezpieczeństwa brzegu sieci typ wysoko wydajny B - 6 szt. (3 klastry wysokiej dostępności)
Interne Kennung: cz_2
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń brzegu sieci
Internal identifier: ZP.261.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 01 - UTM wysoko wydajny A
Internal identifier: cz_1
Lot: LOT-0002
Title: 02 - UTM wysoko wydajny B
Internal identifier: cz_2