See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA POWIATU WADOWICKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 3. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne PAKIET III Ubezpieczenie Promu: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania i eksploatacji promów (OC armatora w związku z eksploatacją) 2. Ubezpieczenie CASCO promu międzybrzegowego 3. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej armatora w związku z przewozem pasażerów, pojazdów i zwierząt 4. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 3. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne Kennung: PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: Ubezpieczenie Promu: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania i eksploatacji promów (OC armatora w związku z eksploatacją) 2. Ubezpieczenie CASCO promu międzybrzegowego 3. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej armatora w związku z przewozem pasażerów, pojazdów i zwierząt 4. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
Interne Kennung: PAKIET III