2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Mobiliteitsvoorziening
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één betrouwbare Opdrachtnemer voor het leveren en beheren van de mobiliteitsvoorziening, conform de door Aanbestedende dienst gestelde eisen, wensen en voorwaarden. De mobiliteitsvoorziening stelt alle medewerkers met een vast of tijdelijk dienstverband in staat gebruik te maken van voorzieningen voor woon-werkverkeer, dienstreizen en studiereizen. Deze toegang wordt geboden via een mobiliteitskaart en/of applicatie, waarmee medewerkers gebruik kunnen maken van verschillende vervoersmodaliteiten binnen één gebruiksvriendelijke omgeving.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: EA Mobiliteitsvoorziening
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63710000 Support services for land transport
Additional classification (cpv): 63700000 Support services for land, water and air transport
5. Lot
Lot: LOT-0000