2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering Gemeente Roermond namens het Collectief WRNL
Beschreibung: Met deze aanbesteding presenteren vier sterke gemeenten uit de regio Midden-Limburg zich als één collectieve opdrachtgever. Hoewel elk van de gemeenten een eigen unieke identiteit heeft, delen zij een gezamenlijke visie op professioneel risicobeheer en efficiënte bedrijfsvoering. Aanbestedende dienst verwacht dat de Overeenkomst, gelet op de omvang van het totale te verzekeren bestand, zal worden gesloten in co-assurantie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht wordt middels een Europese aanbestedingsprocedure op de markt gezet. Gelet op het geringe aantal marktpartijen, het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is, is gekozen voor de openbare procedure. Deze keuze wordt het meest geschikt en proportioneel geacht.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Brandverzekering Gemeente Roermond
Beschreibung: De aanbesteding betreft een overheidsopdracht voor diensten, in het bijzonder verzekeringsdiensten op het gebied van brandrisico. Roermond fungeert als het stedelijk hart van de regio. Als bisschopsstad met een rijke historie beschikt de gemeente over een omvangrijke vastgoedportefeuille, waaronder monumentale panden in de binnenstad. Tegelijkertijd is Roermond een moderne winkelstad met internationale aantrekkingskracht en een belangrijke toeristische speler dankzij de Maasplassen. Dit vraagt om een verzekeringspartner die ervaring heeft met complexe stedelijke risico’s en grootschalige publieke functies. Aanbestedende dienst verwacht dat de Overeenkomst, gelet op de omvang van het totale te verzekeren bestand, zal worden gesloten in co-assurantie.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Brandverzekering Gemeente Weert
Beschreibung: De aanbesteding betreft een overheidsopdracht voor diensten, in het bijzonder verzekeringsdiensten op het gebied van brandrisico. Weert combineert een centrale ligging op de as Eindhoven-Maastricht met een gemoedelijk, groen karakter. Als voormalige 'Groenste Stad van de Wereld' beheert Weert een divers areaal aan maatschappelijk vastgoed, van moderne sportcomplexen tot cultuurcentra. De gemeente staat bekend om haar ondernemersgeest en de sterke verbinding met het omringende landschap, wat vertaald wordt in een nuchtere en pragmatische aanpak van beheer en veiligheid. Aanbestedende dienst verwacht dat de Overeenkomst, gelet op de omvang van het totale te verzekeren bestand, zal worden gesloten in co-assurantie.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Brandverzekering Gemeente Nederweert
Beschreibung: De aanbesteding betreft een overheidsopdracht voor diensten, in het bijzonder verzekeringsdiensten op het gebied van brandrisico . Nederweert vormt de verbindende schakel tussen de Peel en de kanalenstructuur van Midden-Limburg. Het is een zelfbewuste gemeente met een sterke agrarische worteling en een bloeiend verenigingsleven. De gemeentelijke bezittingen weerspiegelen deze identiteit: functioneel, goed onderhouden en essentieel voor de lokale gemeenschap. Aanbestedende dienst verwacht dat de Overeenkomst, gelet op de omvang van het totale te verzekeren bestand, zal worden gesloten in co-assurantie.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Brandverzekering Gemeente Leudal
Beschreibung: De aanbesteding betreft een overheidsopdracht voor diensten, in het bijzonder verzekeringsdiensten op het gebied van brandrisico. Leudal is qua oppervlakte een van de grootste gemeenten in de regio en kenmerkt zich door een uitgestrekt buitengebied met zestien karakteristieke dorpskernen. De portefeuille van Leudal is divers en verspreid, met een sterke nadruk op gemeenschapsvoorzieningen en natuurbeheer. Voor Leudal is continuïteit van de lokale voorzieningen essentieel; een schadegeval heeft direct impact op de sociale cohesie in de kernen. Aanbestedende dienst verwacht dat de Overeenkomst, gelet op de omvang van het totale te verzekeren bestand, zal worden gesloten in co-assurantie.
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Brandverzekering Gemeente Weert
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Brandverzekering Gemeente Leudal
Internal identifier: 4