498860-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Systém pro zobrazování a analýzu živých a mrtvých buněk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystém pro zobrazování a analýzu živých a mrtvých buněk
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění systému pro zobrazování a analýzu živých a mrtvých buněk spolu se službami, jež se vztahují k předmětu dodávky dle specifikace uvedené v Návrhu kupní smlouvy (příloha č. 3 zadávací dokumentace). Příloha č. 1 Návrhu kupní smlouvy obsahuje technické podmínky předmětu plnění formou stanovení absolutních (minimálních) technických požadavků. Pokud účastník zadávacího řízení nesplní některý z absolutních (minimálních) technických požadavků, bude ze zadávacího řízení vyloučen. Splnění těchto parametrů bude také vyžadováno zadavatelem v rámci instalace a převzetí předmětu plnění.
Interne KennungTA: 903355
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TA: 903355
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001