498862-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Raamovereenkomst advies- en ingenieursdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst advies- en ingenieursdiensten
BeschreibungDeze aanbesteding betreft de Europese openbare procedure voor de Raamovereenkomst Advies- en ingenieursdiensten 2026 - 2030 voor waterschap Scheldestromen. Het doel van deze aanbesteding is een Raamovereenkomst te sluiten met alle advies- en ingenieursbureaus die in staat zijn het gevraagde product of dienst zoals omschreven in de Aanbestedingsleidraad te leveren. Aanbestedende dienst heeft het voornemen om Raamovereenkomsten aan te gaan per 1 juni 2026 voor een periode van twee (2) jaar met de mogelijkheid om de overeenkomsten eenzijdig, twee (2) maal voor één (1) jaar onder gelijkblijvende voorwaarden te verlengen. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting € 3.000.000,- excl. btw per jaar. Dit betekent dat bij een maximale looptijd van vier (4) jaar, de geraamde waarde € 12.000.000,- excl. btw is. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze geraamde waarde.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0000